Admiral Botel

Admirál Botel nabízí romantické a pohodlné ubytování přímo na řece Vltavě v centru města mezi Vyšehradem a mostem Palackého.

Ubytování v blízkosti stanice metra Anděl. Hotel v pražské městské části Malá Strana, Radlice, Smíchov.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Na Václavské náměstí a k většině hlavních historických památek odtud dojdete během 15 minut. Elegantní dřevěný nábytek a mosazné prvky vytvářejí v restauraci, nočním klubu i všech pokojích exkluzivní prostředí. Na terase botelu s 85 místy si můžete pochutnat na specialitách české i mezinárodní kuchyně a užít si jedinečnou atmosféru Prahy.

Přímo u botelu je k dispozici omezený počet neplacených parkovacích míst.

Botel Admirál nabízí romantické a pohodlné ubytování v centru města mezi Vyšehradem a Palackého mostem, na levém břehu Vltavy. Václavské náměstí a další historické památky jsou od botelu vzdáleny 15 minut chůze. Stylový lodní interiér v kombinaci dřeva a mosazi dotváří příjemnou atmosféru celého botelu.

Po dvaadvacet letech své existence byl botel v roce 1993 privatizován. Jeho vlastníkem a provozovatelem se stala Cestovní kancelář Allvatours s.r.o., která je svým charakterem a postavením ryze českou společností a rodinným podnikem. Cestovní kancelář Allvatours se těší na Vaši návštěvu na palubě botelu Admirál a věří, že při svém pobytu v historické Praze oceníte neobvyklé romantické prostředí, ve kterém naše rodina společně se svojí posádkou učiní vše pro to, aby Váš pobyt v Praze a zážitek z nalodění na Botel Admirál co nejpříjemnější.

V současné době je tomu téměř 45 let, kdy se botel stal neodmyslitelnou součástí koloritu staré Prahy s výhledem na Pražský hrad, Emausy, Národní divadlo, Vyšehrad nebo na pražské mosty. Botel Admirál je stále aktivně zapojen do pražského cestovního ruchu a poskytuje svým hostům hotelové služby v kategorii ***.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Exteriér : Terasa

Zvířata : Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Aktivity : Pronájem kol (za poplatek)

Jídlo a pití : Bar · Restaurace · Dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Parkování : Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná). · Parkování na ulici

Doprava : Transfer na letiště Dodatečný poplatek · Transfer z letiště Dodatečný poplatek · Lístky na veřejnou dopravu Dodatečný poplatek

Služby na recepci : Služba concierge · Úschova zavazadel · Rezervace vstupenek · Turistické informace · Směnárna · Recepce 24 hodin denně

Úklidová služba : Denní úklid · Služba žehlení Dodatečný poplatek · Služba praní Dodatečný poplatek

Zázemí pro business : Fax/kopírka Dodatečný poplatek · Společenské prostory Dodatečný poplatek

Zabezpečení : Trezor Dodatečný poplatek

Obecné : Letištní transfer (za poplatek) · Všechny prostory nekuřácké · Pronájem aut · Obchod se suvenýry · Nekuřácké pokoje · Pokojová služba

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V němčině · V angličtině · V ruštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜