Jedno z našich nej ubytování v destinaci Praha. City Central De Luxe stojí 10 minut chůze od Václavského náměstí 50 metrů od stanice metra I. P. Pavlova a 20 minut chůze od Staroměstského náměstí s orlojem. Nabízí Wi-Fi zdarma ve vstupní hale a pokoje se satelitní TV.
Ubytování v blízkosti stanice metra I.P.Pavlova. Hotel v pražské městské části Nové Město, Nusle, Staré Město.Ukázat dostupnost a cenu ➜
Další obrázky hotelu
Pokoje tohoto hotelu v historické budově mají elektronický zámek, vlastní koupelnu a Wi-Fi za příplatek. Všechny jsou přístupné výtah m.
City Central De Luxe je vzdálen 7 minut metrem od hlavního vlakového nádraží a 1,4 km od Vyšehradu. Za příplatek lze využívat veřejné parkoviště. Počet míst je ale omezen a nelze je rezervovat předem.
Rezervovat pokoj ➜
Další obrázky hotelu
Zvířata : Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
Internet : Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích za 3 EUR na 24 hodin.
Parkování : Parkování není možné.
Služby : Úschova zavazadel · Rezervace vstupenek · Turistické informace · Obchod se suvenýry · Směnárna · Recepce 24 hodin denně
Zabezpečení : Trezor
Obecné : Placené Wi-Fi · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Výtah · Bezbariérové · Nekuřácké pokoje
Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině
Ukázat dostupnost a cenu ➜