Golden Well

Butikový hotel U Zlaté studně se nachází v jedné z nejlepších lokalit v Praze, v blízkosti Pražského hradu 7 minut chůze od Karlova mostu a 3 minuty od Malostranského náměstí.

Ubytování v blízkosti stanice metra Malostranská. Hotel v pražské městské části Dejvice, Hradčany, Malá Strana.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Pohodlné pokoje nabízí romantický výhled na pražské střechy nebo do Královských zahrad a jsou vybavené klimatizací, minibarem a satelitní a Apple TV. V koupelně najdete župany a pantofle.

Při příjezdu obdržíte nápoj na uvítanou a k dispozici je také bezplatná služba čištění obuvi. Bezplatné Wi-Fi DVD knihovna, zabalení a vybalení zavazadel nebo večerní rozestlání postele představují jen 4 položky z výčtu luxusní h služeb, na které se v hotelu U Zlaté Studně můžete těšit.

Ve 4. patře hotelu se nachází restaurace která je zařízená v elegantním stylu s prvky renesance. Z otevřené terasy hotelu U Zlaté Studně si hosté mohou vychutnávat úchvatné výhledy. Po obědě si můžete dopřát procházku v Královské zahradě Pražského hradu (během otevírací doby).

Hotel se nachází v renesančním domě, který patřil císaři Rudolfu II. (1552-1612) a kdysi sloužil jako sídlo legendárního astronoma Tychona de Brahe (1546 - 1601).

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Exteriér : Terasa · Zahrada

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity : Prohlídky na kole Dodatečný poplatek · Pěší prohlídky Dodatečný poplatek · Knihovna · Pronájem kol (za poplatek)

Jídlo a pití : Ovoce · Láhev vody · Speciální dietní menu (na vyžádání) · Snídaně do pokoje · Restaurace · Velmi dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Soukromé parkování je možné za 31 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná). · Parkovací garáž

Wellness : Masáže Dodatečný poplatek · Fitness centrum

Služby na recepci : Služba concierge · Úschova zavazadel · Rezervace vstupenek · Směnárna · Expresní přihlášení/odhlášení · Recepce 24 hodin denně

Služby pro rodiny a zábava : Hlídání dětí / služby pro děti Dodatečný poplatek

Úklidová služba : Denní úklid · Čištění bot · Služba žehlení Dodatečný poplatek · Čištění oděvů Dodatečný poplatek · Služba praní Dodatečný poplatek

Zázemí pro business : Fax/kopírka · Business centrum

Zabezpečení : Trezor

Obecné : Společenská místnost · Letištní transfer (za poplatek) · Klimatizace · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Pronájem aut · Výtah · VIP pokoje · Nekuřácké pokoje · Denní tisk · Pokojová služba

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V němčině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜