Greg Apartments Kampa Prague

Greg Apartments Kampa Prague se nachází v centru Prahy 700 metrů od Karlova mostu a Národního divadla a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi připojení.

Ubytování v blízkosti stanice metra Malostranská. Hotel v pražské městské části Hradčany, Malá Strana, Smíchov.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Všechny apartmány zahrnují satelitní TV s plochou obrazovkou jídelní stůl a vybavený kuchyňský kout V koupelně najdete sprchu a fén.

Během svého pobytu můžete využít službu půjčení jízdních kol i aut a za příplatek je dostupná také kyvadlová dopr va na letiště nebo soukromé parkoviště Na pražské hlavní vlakové nádraží se dostanete za 20 minut tramvají ze 150 metrů vzdálené zastávky.

V okolí Greg Apartments Kampa najdete celou řadou restaurací kaváren a barů Do 2 minut chůze odtud jsou také různé parky, včetně Kampy.

Velmi útulné pokoje (apartmny) dostatečně pohodlné pro dvě (max 4) osoby v samém centru Prahy. Nachází se jen několik minut od Karlova mostu, Národního divadla a Petřína, v tiché ulici u Kampa parku. V okolí nejen mnoho památek, ale i restaurací a barů.

15 let zkusenosti v hotelnictvi nejen v Ceske republice, ale take ve Velke Britanii a Nemecku. Rad sportuji a delam praci, ktera me bavi

Útulné ubytotování na Malé straně. Kampa park, Petřín, Národní divadlo Žofín, Karlův most Malostranské náměstí...vše kousek od Greg Apartments. Krásné místo v centru Prahy se skvělou dostupností kam jen budete chtít

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.

Aktivity : Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Parkování : Soukromé parkování je možné za 10 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná). · Parkovací garáž · Parkování na ulici

Doprava : Transfer z letiště Dodatečný poplatek · Letištní transfer (za poplatek)

Služby na recepci : Služba concierge · Turistické informace

Úklidová služba : Služba žehlení Dodatečný poplatek · Čištění oděvů Dodatečný poplatek · Služba praní

Různé : Prostor pro kuřáky · Topení · Výtah · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V němčině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜