Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz se nachází v p klidné části Prahy 15 minut od centra města a 2 minuty jízdy autem od silnice E65. Nabízí pokoje s klimatizací a satelitní TV i vlastní restauraci.

Ubytování v blízkosti stanice metra Černý Most. Hotel v pražské městské části Dolní Počernice, Horní Počernice, Satalice.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Pokoje zařízené v teplých a jasných barvách mají dlážděnou podlahu a je v nich zdarma dostupné Wi-Fi.

V hotelové restauraci Sezóna můžete ochutnat pokrmy české i mez národní kuchyně V restauraci můžete uplatnit slevu a na drink lze zajít do hotelového baru.

Hotel se nachází v těsné blízkosti areálu Chvalského zámku. Jen 1 km odtud se rozkládá golfové hřiště a na nejbližší autobus vou zastávku dojdete za 1 minutu. Motokárové centrum Praga Arena se nachází 1,2 km od hotelu. Na požádání je k dispozici dopr va na letiště a soukromé hotelové parkoviště lze využívat zdarma.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Exteriér : Terasa · Zahrada

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity : Aquapark Mimo ubytování · Jízda na koni Mimo ubytování · Bowling Mimo ubytování · Pěší turistika · Knihovna · Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek

Jídlo a pití : Čokoláda a sušenky · Láhev vody · Víno/šampaňské · Bufet s nabídkou jídel pro děti · Dětská jídla Dodatečný poplatek · Bar · Restaurace · Velmi dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná). · Parkování pro handicapované

Služby na recepci : Úschova zavazadel · Turistické informace · Směnárna · Recepce 24 hodin denně

Úklidová služba : Denní úklid · Čištění bot

Zázemí pro business : Fax/kopírka · Společenské prostory

Zabezpečení : Trezor

Obecné : Letištní transfer (za poplatek) · Klimatizace · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Svatební apartmá · Rodinné pokoje · Bezbariérové · Nekuřácké pokoje · Denní tisk · Pokojová služba

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V němčině · V angličtině · V ruštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜