Light Rooms Prague

Light Rooms Prague se nachází 3,6 km od Pražského hradu a 3,7 km od katedrály sv. Víta Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Ubytování v blízkosti stanice metra Smíchovské nádraží. Hotel v pražské městské části Radlice, Smíchov, Zličín.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Všechny apartmány mají posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem a sprchou.

Aparthotel zahrnuje také sluneční terasu.

Na Vyšehrad je to od Light Rooms Prague 3,7 km a ke staroměstskému orloji 3,9 km.

Aparthotel Light Rooms Prague nabízí patnáct komfortně zařízených kondominií, pokojů a dva apartmány. Díky samostatnému ubytovaní založenému na vstupních kódech do domu a jednotlivých pokojů, mají hosté velkou míru flexibility v času příjezdu. Hosté obdrží unikátní kód od svého pokoje vždy tři dny před příjezdem. Kód zasíláme intranetem Booking. Hosté, kteří přijedou v ranních hodinách nebo odjíždějí později než je stanovený čas pro odhlášení z pokoje, si můžou uschovat zavazadla v bezpečnostních boxech v přízemí hotelu. Všechny pokoje jsou nadstandardně velké, nově rekonstruované a vybavené novými technologiemi. Na každém patře je kuchyň která je hostům k dipozici (kuchyně se liší velikostí a vybavením). Aparthotel nabízí hostům bezpečné parkování na hlídaném parkovišti. V celém hotelu je zdarma rychlá sít wi-fi. Hosté si můžou vyprat a vysušit oblečení v naší samoobslužné prádelně. Hostům je k dispozici slunná terasa na dvoře domu, kde je možné kouřit nebo si přinést občerstvení.

Hosté na mém ubytování oceňují především čistotu, komfort, výbornou dostupnost do centra a přátelský přístup. Mluvím anglicky a částečně rusky.

Aparthotel se nachází pouze 30-40 minut chůze do historického centra Prahy. Jsme pět minut pešky od břehu řeky Vltavy kde se celé léto pořádají party, grilování s množstvím barů a restaurací Pro Pražany a turisty se posezení u řeky Vltavy stalo fenoménem a denně se tam baví stovky mladých lidí. Naši hosté mají vše v dosahu několika minut. Aparthotel je hned u metra Smíchovské nádraží, Smíchovského vlakového nádraží a ve výborné dostupnosti z letiště Václava Havla V dohledové vzdálenosti od našeho domu je stanice tramvaje a metra a vlakové nádraží pro případné výlety do okolí Prahy např. na hrad Karlštejn.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Exteriér : Prostory vhodné na piknik · Venkovní nábytek · Sluneční terasa

Vaření : Společná kuchyně

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Soukromé parkování je možné za 15 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná). · Parkování na ulici · Hlídané parkoviště

Služby na recepci : Uzamykatelné skříňky · Úschova zavazadel

Úklidová služba : Služba žehlení Dodatečný poplatek · Služba praní Dodatečný poplatek

Zabezpečení : Hasicí přístroje · Venkovní kamerový systém · Požární alarmy

Různé : Prostor pro kuřáky · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Výtah · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜