Loreta Hotel

Jeden z našich bestsellerů v Praze! Hotel Loreta se nachází v malebné lokalitě na Loretánském náměstí. Sídlí v historické budově z roku 1384, do 200 metrů od Pražského hradu Nabízí letní zahrádku a pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Ubytování v blízkosti stanice metra Dejvická. Hotel v pražské městské části Dejvice, Hradčany, Střešovice.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Všechny pokoje mají satelitní TV, minibar, psací stůl a koupelnu se sprchou a fénem. Některé pokoje nabízí i přímý vstup ze dvora.

Den můžete každé ráno zahájit bohatou snídaní formou bufetu, která se podává ve vstupní hale s elegantním nábytkem. Hotelová restaurace podává českou i mezinárodní kuchyni.

Díky centrální poloze hotelu budete mít mnoho pražských památek v pěší vzdálenosti. Do historického centra Prahy jsou to 2 km. Loreta stojí 100 metrů od bankomatu.

Nedaleko hotelu jsou k dispozici parkovací místa. Stanice metra Malostranská je vzdálená 4 zastávky tramvají a k tramvajové zastávce dojdete za 5 minut.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Exteriér : Zahrada

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity : Pronájem kol (za poplatek)

Bezbariérový přístup : Bezbariérový přístup

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Parkování : Soukromé parkování je možné za 17 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná). · Parkování pro handicapované

Doprava : Transfer na letiště Dodatečný poplatek · Transfer z letiště Dodatečný poplatek

Služby : Denní úklid · Letištní transfer (za poplatek) · Individuální přihlášení/odhlášení · Služba concierge · Fax/kopírka · Turistické informace · Pronájem aut · Čištění bot

Obecné : Všechny prostory nekuřácké · Topení · Kaple/oltář · Bezbariérové · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině · V ruštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜