Old Town Square Suites Prague

Jeden z našich bestsellerů v Praze! Old Town Square Suites Prague se nacházejí v Praze 2,6 km od Staroměstského náměstí s Pražským orlojem. Nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatné Wi-Fi

Ubytování v blízkosti stanice metra Staroměstská. Hotel v pražské městské části Malá Strana, Nové Město, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Pokoje mají posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnu se sprchou a fénem. K dispozici je také myčka nádobí mikrovlnná trouba, lednice ani rychlovarná konvice.

Aparthotel stojí 3,1 km od Pražského hradu a 3,2 km od katedrály sv. Víta

Lokalita: Staroměstské náměstí 483/21 (Vstup přes kavárnu Starbucks) Naše ubytovací zařízení Old Town Suites se nachází v samém srdci Prahy v úplném centrum města, přímo na Staroměstském náměsti naproti pražskému Orloji. Pár minut chůze od apartmá se nachází také známá místa jako je Václávské náměstí, Staré židovské město Národní muzeum Karlův most a mnoho dalšího... Díky skvělému umístění apartmánů se pěsky bez problémů dostanete ke všem významným pražským památkám. Obchody s potravinami, restaurace i kavárny jsou ve velkém množství rozprostřeny všude kolem.

Naše plně vybavené apartmány Old Town Suites se nachází v samém srdci matičky Prahy v centru města, přímo vedle Staroměstského náměstí naproti Pražskému Orloji. Každý apartmán je vybaven vlastní koupelnou, klimatizací, TV s YouTube a Netflixem a sdílenou plně vybavenou kuchyní s myčkou, sporákem, mikrovlnkou a jídelním stolem. Všechny hlavní pražská zajímavá místa naleznete v docházkové vzdálenosti 10 minut. Na stanice všech linek metra dojdete za 5 až 10 minut. Z některých apartmá je navíc přímý výhled na Staroměstké náměstí či Týnský chrám.

BLÍZKÉ PAMÁTKY Václavské náměstí 400 m Pražský Orloj Staroměstské náměstí 10 m Pražský hrad 1,5 km Národní muzeum 1,2 km Národní divadlo 1,1 km Karlův most 450 m Vyšehrad 2 km Do Prahy na nákupy - Palladium / Obchodní dům Kotva 650 m

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Vaření : Společná kuchyně

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Jídlo a pití : Bar

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Parkování není možné.

Úklidová služba : Denní úklid

Zabezpečení : Hasicí přístroje · Venkovní kamerový systém · Kamerový systém ve společných prostorách

Různé : Klimatizace · Všechny prostory nekuřácké · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜