Oldtown Square Cape

Apartmány Oldtown Square Cape se nacházejí v budově z 18. století stojící v centru Prahy a nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na Staroměstské náměstí se Staroměstskou radnicí.

Ubytování v blízkosti stanice metra Staroměstská. Hotel v pražské městské části Malá Strana, Nové Město, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Součástí apartmánů je TV, jídelní část, kuchyň s mikrovlnnou troubou toustovačem chladničkou, kávovar m a rychlovarnou konvicí, koupelna s bezplatnými toaletními potřebami i ložní prádlo.

Apartmán Oldtown Square Cape jsou vzdálené 100 metrů od Staroměstského orloje a 11 km od letiště Václava Havla Praha.

Naše apartmány se nachází v původním domě z 18.století a nabízí unikátní výhled na Staroměstskou radnici a Staroměstské náměstí které je duší i srdcem Prahy, kde se odehrávají populární Vánoční a Velikonoční trhy a také další významné akce. Všechny tři naše apartmány prošly v nedávné době rekonstrukcí a byly také nově vybaveny moderním pohodlným nábytkem i několika unikátními starožitnými prvky, které podtrhují jejich genius loci. V našich apartmánech si můžete uvařit jídlo pro svoji rodinu i vyprat prádlo, pokud je třeba.

Milujeme cestování a v posledních letech jsme začali dávat přednost pobytu v apartmánech namísto anonymních hotelových pokojů. Proto se s péčí a láskou věnujeme našim hostům, chceme, aby pobyt v Praze byl pro ně dostupný a přesto nezapomenutelný. Milujeme také jídlo a máme pro naše hosty připraveny tipy, kam zajít na výbornou večeři, jaké jídlo si dát a také jakým místům se raději vyhnout.

Naše apartmány se jako jedny z mála nachází přímo na Staroměstkém náměstí. Nedaleko je barokní kostel Sv. Mikuláše, kde se každý večer konají úchvatné koncerty, velmi často zdarma. Za rohem najdete rodný dům Franze Kafky a také unikátně zachovalé staré Židovské město. Během pár minut můžete přejít řeku Vltavu po Karlově mostě, a přes Malou Stranu dojít na Pražský hrad největší hradní komplex na světě. Vaš cesta povede kolem malých i větších hospod, kde můžete ochutnat nejlepší pivo na světe. Milujeme Prahu!

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Parkování k dispozici · Hlídané parkoviště

Doprava : Transfer na letiště Dodatečný poplatek · Transfer z letiště Dodatečný poplatek · Letištní transfer

Služby na recepci : Úschova zavazadel

Služby pro rodiny a zábava : Hlídání dětí / služby pro děti Dodatečný poplatek

Různé : Prostor pro kuřáky · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině · V ruštině · Ve slovenštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜