Prague Center Apartments

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Praha. Prague Center Apartments nabízí ubytování na různých místech v historickém centru Prahy, do 5 minut chůze od stanice metra a tramvajových zastávek. Kompletně zařízené apartmány mají stylový interiér a bezplatné Wi-Fi

Ubytování v blízkosti stanice metra Malostranská. Hotel v pražské městské části Hradčany, Malá Strana, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Prostorné studio se nachází v historické budově z 15. století v poklidné ulici Karolíny Světlé, 150 metrů od Karlova mostu a 350 metrů od Staroměstského náměstí Je zařízené v teplých zemitých barvách a má obývací část s manželskou postelí jídelnu a další manželskou postel v mezipatře. Stanice metra Národní třída a zastávky tramvají jsou vzdálené 500 metrů. Ve stejné budově najdete také restauraci Století.

Apartmán s 2 ložnicemi se nachází v ulici U Lužického semináře na Malé Straně v historickém centru Prahy. Je vzdálený 100 metrů od Karlova mostu a 1 km od Pražského hradu Stanice metra Malostranská a zastávky tramvají jsou odtud 350 metrů.

Apartmán se 2 ložnicemi najdete v ulici Vlašská v historické části Malé Strany, pod zahradami Pražského hradu, v blízkosti Karlova mostu, Staroměstského náměstí a Petřína. V jeho blízkosti leží americká a německá ambasáda.

V okolí jednotlivých apartmánů můžete navštívit obchody s potravinami, restaurace i bary. Na požádání lze zajistit také snídani v nedalekém hotelu. Všude je za příplatek k dispozici parkování

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity : Pěší turistika

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Soukromé parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (rezervace nutná).

Doprava : Letištní transfer (za poplatek)

Služby na recepci : Trezor

Různé : Všechny prostory nekuřácké · Topení · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině · Ve slovenštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜