The ICON Hotel & Lounge

The ICON Hotel & Lounge se nachází v Praze, jen 2 minuty chůze od Václavského náměstí Nabízí masážní centrum Tawan, tapas bar ROOM a Wi-Fi zdarma.

Ubytování v blízkosti stanice metra Můstek. Hotel v pražské městské části Malá Strana, Nové Město, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Všechny pokoje a apartmá se mohou pochlubit mimořádně širokými postelemi švédské značky Hästens, které se vyrábějí ručně z čistě přírodních materiálů. Na postelích jsou antialergenní přikrývky a polštáře. Vybrat si lze ze 2 velikostí.

Pokoje a apartmá jsou vybavené TV s plochou obrazovkou DVD přehrávač m a přípojkou pro iPod a MP3 přehrávač. K dispozici jsou i biometrické trezor velikosti laptopu. V některých pokojích/apartmá je také posezení a domácí kino.

V tapas baru ROOM se podávají snídaně, obědy a večeře Snídaně se podávají formou bufetu i à la carte. Posnídat mohou bez problémů také hosté, kteří si rádi přispí.

Za příplatek lze zajistit vyzvednutí na letišti.

Poblíž jsou bezpečná veřejná parkoviště. Parkovací poplatky se liší v závislosti na velikosti vozu a lokalitě parkoviště. Rezervace parkování není možná a dostupnost parkovacích míst závisí na aktuální obsazenosti.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Služby a další : Zajištění lístků a vstupenek Dodatečný poplatek

Zvířata : Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Aktivity : Přenos sportovních událostí · Prohlídky na kole Dodatečný poplatek · Pěší prohlídky Dodatečný poplatek

Jídlo a pití : Kavárna přímo na místě · Čokoláda a sušenky Dodatečný poplatek · Láhev vody Dodatečný poplatek · Víno/šampaňské Dodatečný poplatek · Snack bar · Snídaně do pokoje · Bar · Restaurace · Dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Parkování není možné.

Doprava : Lístky na veřejnou dopravu Dodatečný poplatek

Wellness : Masáže Dodatečný poplatek · Lázně a wellness Dodatečný poplatek

Služby na recepci : Služba concierge · Úschova zavazadel · Rezervace vstupenek · Turistické informace · Recepce 24 hodin denně

Úklidová služba : Denní úklid · Čištění bot · Čištění oděvů Dodatečný poplatek · Služba praní Dodatečný poplatek

Zázemí pro business : Fax/kopírka Dodatečný poplatek · Společenské prostory Dodatečný poplatek

Zabezpečení : Hasicí přístroje · Venkovní kamerový systém · Kamerový systém ve společných prostorách · Požární alarmy · Bezpečnostní alarm · Trezor

Obecné : Kyvadlová doprava · Společenská místnost · Letištní transfer (za poplatek) · Kyvadlová doprava (za příplatek) · Klimatizace · Všechny prostory nekuřácké · Pokoj pro alergiky · Topení · Pronájem aut · Obědové balíčky · Kaple/oltář · Výtah · Nekuřácké pokoje · Denní tisk · Pokojová služba

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V řečtině · V angličtině · V ruštině · Ve slovenštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜