Tyn Yard Residence

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Praha. Tato 4hvězdičková rezidence v centru Prahy sídlí v historické budově z 15. století v lokalitě zapsané na seznamu UNESCO, pouhou 1 minutu pěšky od Staroměstského náměstí Nabízí prostorné klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a výhled m na starobylý Týnský chrám, který stojí pouhých 90 metrů odtud.

Ubytování v blízkosti stanice metra Náměstí Republiky. Hotel v pražské městské části Malá Strana, Nové Město, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Tyn Yard Residence poskytuje světlé pokoje s dřevěnou nebo parketovou podlahou, posezením, minibarem a kabelovou TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. V některých pokojích jsou malované stropy.

Snídaně se podává každý den v hotelové italské restauraci Vabene. Tyn Yard Residence stojí 400 metrů od nákupního centra Palladium a 350 metrů od nákupní ulice Pařížská. V hale hotelu můžete zdarma využívat kávovar Nespresso.

Pouhých 500 metrů od hotelu najdete stanici metra Náměstí Republiky a tramvajovou zastávku Dlouhá třída. Na požádání je dostupná doprava z letiště a hlavního autobus vého i vlakového nádraží.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Služby a další : Zajištění lístků a vstupenek Dodatečný poplatek

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity : Pěší prohlídky · Pěší turistika · Knihovna

Jídlo a pití : Láhev vody Dodatečný poplatek · Víno/šampaňské Dodatečný poplatek · Restaurace · Dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Soukromé parkování je možné za 25 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná). · Hlídané parkoviště

Doprava : Transfer na letiště Dodatečný poplatek · Transfer z letiště Dodatečný poplatek

Služby na recepci : Uzamykatelné skříňky · Individuální přihlášení/odhlášení · Služba concierge · Úschova zavazadel · Rezervace vstupenek · Turistické informace · Recepce 24 hodin denně

Služby pro rodiny a zábava : Stolní hry/puzzle

Úklidová služba : Denní úklid · Čištění oděvů Dodatečný poplatek · Služba praní Dodatečný poplatek

Zabezpečení : Hasicí přístroje · Kamerový systém ve společných prostorách · Požární alarmy · Bezpečnostní alarm · Trezor

Obecné : Letištní transfer (za poplatek) · Klimatizace · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Zvuková izolace · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje · Pokojová služba

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V němčině · V angličtině · V ruštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜