U Zlate Podkovy – At The Golden Horseshoe

U Zlaté Podkovy se nachází v Nerudově ulici, pár kroků od hradu. Jedná se o zrekonstruovaný historický dům, který je zmiňován v dokumentech již v 15. století. Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi

Ubytování v blízkosti stanice metra Hradčanská. Hotel v pražské městské části Dejvice, Hradčany, Malá Strana.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Dům původně postavený v gotickém stylu se nachází na bývalé Královské cestě Hosté mohou obdivovat renesanční a barokní domy v sousedství.

Pokoje hotelu jsou zařízeny v moderním stylu s prostornou obytnou částí se satelitní TV a zařízenou kuchyní. Součástí je vlastní koupelna

V typické české restauraci se podává široký výběr tradičních i mezinárodních jídel.

Poloha hotelu umožňuje dojít pěšky k hlavním památkám Malé Strany, včetně chrámu sv. Mikuláše a Petřínské rozhledny.

U Zlaté podkovy Původně renesanční dům, barokně upravený počátkem 18. století. V roce 1749 zde J. Bischof založil první hradčanskou lékárnu, později přemístěnou do sousedního domu U zlatého lva. Domovní znamení nad portálem, obraz sv. Václava se skutečnou podkovou na namalované noze koně, pochází z roku 1559. Apartmány U Zlaté Podkovy se nacházejí v samotném centru Prahy, v historické Nerudově ulici, jen pár kroků od nejvýznamnějších pražských památek, jako je např. Loreta, Pražský Hrad nebo třeba kostel Sv. Mikuláše. Na dřívější Královské cestě, která prochází Nerudovou ulicí k Pražskému Hradu, můžete obdivovat renesanční a barokní měšťanské domy s výraznými domovními znaky. Měšťanský dům U Zlaté Podkovy - původně gotický – připomínaný již od počátku 15. století, s významnou renesanční přestavbou v 16. století, měl již tenkrát podkovu ve znamení a od roku 1723 stál takřka v celém dnešním rozsahu. Domovní znamení U Zlaté Podkovy skrývá záhadu: Co bylo dřív, svatý Václav nebo podkova? Kdysi podkova opravdu nosívala štěstí. Kdo nechal koně řádně okovat, šťastně dojel. Bývalo štěstím najít podkovu. Wifi připojení zdarma.

Apartmány U Zlaté Podkovy se nacházejí v samotném centru Prahy, v historické Nerudově ulici, jen pár kroků od nejvýznamnějších pražských památek, jako je např. Loreta, Pražský Hrad nebo třeba kostel Sv. Mikuláše. Na dřívější Královské cestě, která prochází Nerudovou ulicí k Pražskému Hradu, můžete obdivovat renesanční a barokní měšťanské domy s výraznými domovními znaky.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.

Jídlo a pití : Speciální dietní menu (na vyžádání) · Bar · Restaurace · Dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Soukromé parkování je možné za 30 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná).

Doprava : Letištní transfer (za poplatek)

Různé : Topení · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině · V ruštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜