VN17 Apartments

Apartmány VN17 se nacházejí na Václavském náměstí v centru Prahy, odkud se snadno dostanete ke všem zajímavým místům ve městě. Na místě je sluneční terasa a bezplatné Wi-Fi připojení.

Ubytování v blízkosti stanice metra Můstek. Hotel v pražské městské části Malá Strana, Nové Město, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Součástí moderních, klimatizovaných apartmánů a studií je kuchyň, LCD TV, prostorná koupelna a balkon.

Apartmány se nacházejí 20 metrů od Jindřišské věže, ze které je panoramatický výhled na město, dále 200 metrů od Národního muzea a 5 minut chůze od Staroměstského náměstí.

Snídaně se podávají v nedalekém hotelu.

Apartmány VN17 se nacházejí u stanice metra Můstek a tramvajové zastávky Václavské náměstí, 500 metrů od hlavního vlakového nádraží, 1,7 km od hlavního autobusového nádraží, 10 minut jízdy metrem od O2 Areny a 20 minut jízdy tramvají od Synotip Areny.

Apartmány se nachází v 6. patře budovy. Budova je vybavena výtahem. Umístění apartmánů tímto nabízí naprosté soukromí a klid, ačkoliv se nacházíme přímo v centru města na Václavském náměstí. K dispozici máme 11 standardních apartmánů pro 2 osoby s balkonem a výhledem na město nebo do dvora okolních budov, 2 standardní apartmány pro 2 osoby s balkonem bez výhledu, 1 studio apartmán bez balkonu, dále 1 rodinný apartmán pro 6 osob a 1 luxusní apartmán pro 2 osoby. Oba z posledně uvedených disponují prostornou terasou s výhledem na Václavské náměstí s Národním muzeem. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, obývacím pokojem se sedačkou a TV, ložnicí, koupelnou a toaletou. Je možné domluvit se na dalších přistýlkách. Těšíme se na Vás.

Apartmány jsou umístěné v pěší zóně na Václavském náměstí, na němž se nachází budova Národního muzea. Pět minut chůze od apartmánů se nachází Staroměstské náměstí s Orlojem, Karlův most je vzdálen do 15 minut klidnou chůzí.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Exteriér : Venkovní nábytek · Sluneční terasa · Terasa

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Jídlo a pití : Láhev vody · Víno/šampaňské Dodatečný poplatek · Automat (nápoje) · Pokojová služba · Dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Soukromé parkování je možné za 28 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná). · Parkovací garáž

Doprava : Letištní transfer (za poplatek)

Služby na recepci : Zajištění lístků a vstupenek · Úschova zavazadel · Rezervace vstupenek · Turistické informace

Úklidová služba : Denní úklid · Služba praní Dodatečný poplatek

Zabezpečení : Hasicí přístroje · Venkovní kamerový systém · Kamerový systém ve společných prostorách · Požární alarmy · Ostraha 24 hodin denně

Obchody : Obchod se suvenýry

Různé : Prostor pro kuřáky · Klimatizace · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Výtah · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜